Чому зникає світло на Відрадному? | Відрадний

Чому зникає світло на Відрадному?

Кисневий завод перевантажує електромережу

Нема світла

Нема світла

Ми вже писали про перебої з електропостачанням на Відрадному. Як відомо, майже щодня мешканці нашого житлового масиву скаржаться на перепади напруги в мережі, а також на систематичне відімкнення світла. Сьогодні ми спробуємо розібратися, що ж таки відбувається з електропостачанням Відрадного.

Чому зникає електроенергія?

1) Ручне вимикання світла (заради економії, як у 90-ті роки, або заради наживи: електрик може збирати «данину» за відновлення електропостачання)

2) Влучання блискавки або короткі замикання, обрив лінії електропередачі

3) Перевантаженість лінії електропередачі

4) Погана або стара електропроводка у будинку

5) Робота потужних пристроїв (наприклад, зварювальні апарати або тепла підлога). Взагалі, щоб розібратися, чому вибиває світло, спочатку треба дізнатися, скільки кіловат споживає побутова техніка вдома. Якщо мало – значить, проблема у проводці або у загальній мережі струму.

За постачання електроенергії до будинків відповідає місцевий ЖЕК та Київенерго. Загалом, електроенергію подає Київенерго, а за стан проводки і напругу у конкретному будинку відповідальний ЖЕК.

Додзвонитися до сервісного центру Київенерго – справа непроста. Щоб дочекатися з’єднання з оператором, треба вичекати як мінімум 5 хвилин. Проте ми все-таки додзвонилися і спитали в оператора, чому на Відрадному вимикають світло, назвавши конкретну адресу будинку.

Оператор Київенерго зазначила, що у їхній базі ще не зафіксовано жодного звернення з приводу збоїв енергопостачання з тої адреси, яку ми назвали. Відтак, працівники Київенерго не проводили ніяких перевірок, і про причини перебоїв поки що можна лише здогадуватися.

«Вам потрібно зателефонувати до вашого ЖЕКу і попросити, щоб електрик заміряв напругу у вашому будинку. Він має перевірити, чи не скаче напруга, – пояснила оператор сервісного центру. – Ми можемо допомогти вже після висновків ЖЕКу, адже за напругу в конкретному будинку відповідає саме він».

Електрик відрадненського ЖЕКу виявився неговіркий. Він також помітив, що останнім часом на Відрадному занадто часто зникає світло, поте за його словами, з напругою в будинках все гаразд. Також він не вбачає проблеми у старій проводці. Електрик радить лишень слідкувати за пробками в щитках (вчасно міняти зношені) та не вмикати одночасно багато приладів.

Тож офіційні надавачі послуг з електропостачання про причини проблем зі світлом на Відрадному нібито не знають. Але з власних джерел (на Відрадному живе багато журналістів!) нам вдалося дізнатися, що весь мікрорайон страждає через… Кисневий завод. Саме це підприємство, розташоване на проспекті Відрадному, нещодавно нібито встановило надпотужну техніку, вмикання якої й призводить до перевантаження мереж.

Що ж, наше розслідування триває, тож ми одразу повідомимо вас про його хід, тільки-но стануть відомі нові деталі! А небайдужим мешканцям Відрадного радимо поки що активніше звертатися до ЖЕКу та Київенерго та скаржитися на перебої зі світлом

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 − один =