Чому у парку Відрадний стільки сміття? | Відрадний

Чому у парку Відрадний стільки сміття?

Сміття у парку

Сміття у парку

Відвідувачі парку Відрадний вже давно помітили, що з настанням тепла тут стало дуже брудно. До парку стало приходити все більше відпочивальників, а отже, збільшилася і кількість відходів. Сміттям буквально завалені лавки, тож мешканці Відрадного оминають їх стороною і сідають на траві, розстеливши покривала.

Здавалося б, чому у парку так багато сміття, якщо біля кожної лавки стоять урни? Невже відвідувачі зеленої зони настільки безкультурні, що кидають використані пластикові склянки, папір та пляшки просто собі під ноги?

Звісно, є на Відрадному і такий контингент. Проте більшість людей все ж таки викидає сміття там, де є урна. Це дуже легко вичислити: сміття не розкидане скрізь, а скупчене навколо урн. Значить, відвідувачі парку викидають непотріб, куди треба, але урни вчасно не вичищають, тому вони переповнюються.

Лавки у парку всі в смітті

Лавки у парку всі в смітті

Час від часу у парку Відрадний можна побачити цілу бригаду працівників Київзеленбуду, які замітають біля лавок та згрібають сміття докупи. Потім до них під’їжджає трактор з причепом, вантажить сміття до причепа та вивозить на сміттєзвалище. Але все ж таки, у парку треба прибирати частіше: для такої кількості відвідувачів, кожен з яких щось викидає до урни, кількох прибирань на тиждень малувато.

Ще одна проблема – самі урни. Сміттєві урни мають вигляд циліндрів, поставлених на дві ніжки. Відтак, самі урни можна перехиляти: комунальникам так легше чистити їх. Проте до таких урн зовсім незручно викидати сміття.

Смітник у парку

Смітник у парку

Урни у парку Відрадний настільки хиткі, що починають перехилятися, тільки-но на них сяде звичайний голуб. Тож цілком можливо, що сміття з урн розсипається по землі завдяки птахам.

А ще, якщо ми захочемо викинути до урни щось легке (наприклад, паперовий пакет), нам треба буде його «утрамбувати», адже інакше його підніме вітер. Але найперша спроба притиснути сміття, щоб заглибити його до урни, одразу зазнає поразки: урна захитається і перехилиться на один бік. Підведемо підсумки.

Як навести порядок у парку?

1) Частіше прибирати.

2) Встановити урни іншого типу – більш місткі та такі, що не хитаються.

3) Штрафувати тих, хто кидає сміття повз урну (якщо урна не переповнена і є куди кидати).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Чому у парку Відрадний стільки сміття?”

  1. [...] попадають на землю та зіпсуються, поповнивши ряди сміття в [...]

Напишіть відгук


дев'ять − 4 =