Чого бракує Індустріальному мосту? Думки киян | Відрадний

Чого бракує Індустріальному мосту? Думки киян

 

Усі м користуємося певними шматками міського простору: їздимо дорогами, ходимо тротуарами, купуємо необхідні речі у точках продажу. При цьому, далеко не всіх влаштовує стан київських доріг та інших «параметрів» столиці. Але одна скарга – мовчки посердитися або наскаржитися приятелеві, і зовсім інша – викласти свої думки у повідомленні до чиновників. Можливо, вони не хочуть чи не мають можливості вирішувати якісь питання, а може й взагалі про них не здогадуються! Тож чому би не підказати можновладцям, у якому напрямку розвивати місто?.. Так зробили і наші з вами сусіди, які скерували свої звернення з приводу Індустріального мосту за допомогою сервісу 1551. Чого ж, на їхню думку, бракує цій місцевості?

Під Індустріальним мостом

Під Індустріальним мостом

1. Сміттєвих урн та порядку. Один зі скаржників написав про те, що під Індустріальним мостом накопичується багато сміття: окурків, одноразових склянок з-під кави, кульків та різних упаковок.

«Писав звернення про сміття під Індустріальним мостом №В-2460. Комунальники прибрали, але через пів дня сміття знову почало скупчуватись – бички та пачки з-під сигарет, особливо стаканчики. Будь-яка зупинка є кінцевою точкою городянина перед посадкою на транспорт і зазвичай тут він закінчує курити, пити каву тощо. Очевидно, що з собою сміття він не забере, а оскільки місто не забезпечило належного благоустрою зупинки, то люди лишають сміття там, і скільки б комунальники не прибирали, сміття там буде скупчуватись з великою швидкістю. Тому, звертаюсь до відповідальних органів і прошу вити заходів зі встановлення сміттєвих урн на зупинці під Індустріальним мостом в бік Шулявки», – зазначив небайдужий киянин.

Огорожа швидкісного трамваю

Огорожа швидкісного трамваю

2. Ремонту огорожі швидкісного трамваю. З зупинками та огорожею швидкісного трамваю взагалі триває незрозуміла епопея. Одні зупинки чомусь перефарбовують, інші залишають без уваги; за станом огорожі не слідкують; а подекуди ще й ніяк не встановлять шумоізоляцій ну огорожу, щоб трамвай не настільки заважав мешканцям прилеглих будинків (мова про частину маршруту від кінця проспекту Космонавта Комарова у бік Борщагівки, про що на 1551 також були скарги). Отож, чергове звернення також стосується швидкісного трамваю:

«На зупинці швидкісного трамваю «Індустріальний міст» пошкоджене фасадне покриття. Необхідно відремонтувати», – пише хтось зі скаржників.

Ями: Індустріальний провулок

Ями: Індустріальний провулок

3. Ремонту доріг. Весняна погода розтопила сніг і оголила традиційні щорічні проблеми – ями на дорогах. Індустріальний провулок, яким їздять, зокрема, і три маршрути з Відрадного (27 тролейбус, 201 та 427 маршрутки), перетворився на «ямковий атракціон». Сподіваємося, цю проблему виправлять так само швидко, як залатали асфальт на тролейбусній зупинці, що на перетині проспекту Відрадний і бульвару Івана Лепсе пару тижнів тому.

«Провулок Індустріальний – значна ямковість на дорозі. Вимагаю терміново полагодити дорожнє покриття на ділянках, що вказані на фото», – пише заявник у своїй скарзі.

Немає кишені для транспорту + є вантажівка від МАФу

Немає кишені для транспорту + є вантажівка від МАФу

4. «Кишені» для зупинки громадського транспорту (на Індустріальному мості у бік центру). Раніше народ скаржився на те, що прямо на мості перевізники влаштували стоянку маршрутних таксі. Але навіть після перенесення стоянки краще не стало: через те, що на зупинці немає «кишені», на мості регулярно утворюються затори.

«Пропоную влаштувати велику кишеню на зупинці громадського транспорту «вулиця Індустріальна» (на шляхопроводі вул. Борщагівська над вул. Вадима Гетьмана). Опис проблеми: на цій ділянці у напрямку центру міста сходяться потоки як з Борщагівської, так і з-під мосту, серед яких є тролейбус №27. Окрім тролейбуса тут зупиняється багато маршруток та автобусів. Це призводить до заторів, які починаються ще з бульвару Івана Лепсе», – розповів чиновникам наступний скаржник.

5. Заборони торгівлі у місцях заторів. Також утворенню заторів сприяють і автівки, що привозять товар у точки продажу.

«Вимагаю прибрати МАФи та вуличну торгівлю з зупинки «вул. Індустріальна», що розташована на шляхопроводі вул. Борщагівської над вул. Вадима Гетьмана. На цій ділянці у напрямку центру міста сходяться потоки як з Борщагівської, так і з-під мосту. У той же час, на зупинці громадського транспорту можна побачити комерційні авто, що привозять товари для торгівлі», – пише скаржник.

Словом, чиновникам – непочатий край роботи! Було би бажання, а шляхи вирішення проблем кияни і самі підкажуть ;)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× дев'ять = 72