Чемпіонат з судномодельного спорту | Відрадний

Чемпіонат з судномодельного спорту

Моделі суден

Моделі суден

4-7 квітня неподалік Відрадного, у Державному політехнічному музеї при КПІ, відбудеться Відкритий чемпіонат України з судномодельного спорту в класах моделей-копій! Подія небуденна і дуже цікава, тому дуже радимо її відвідати!

Урочисте відкриття заходу заплановане на 4 квітня, 14:00.

Закриття чемпіонату – 7 квітня, 12:00.

Вхід на Відкритий чемпіонат України з судномодельного спорту для всіх відвідувачів вільний!

Місце проведення: Київ, пр. Перемоги, 37, корпус 6. Державний політехнічний музей при Національному технічному університеті «КПІ».

Що таке судномоделювання?

Судномоделювання – це один з видів технічного спорту. Добре налагоджена робота в гуртку дозволяє формувати у хлопців любов до праці, виховувати їх у дусі колективізму, прищеплює цілеспрямованість, уважність, розвиває самостійність, творче конструкторське мислення, допомагає оволодіти різними навичками праці. Займаючись судномоделюванням, учні закріплюють і поглиблюють знання, отримані на уроках фізики, математики, креслення, вчаться застосовувати їх на практиці. Таким чином, судномоделювання сприяє розширенню політехнічного кругозору учнів.

Заняття судномоделізму в гуртку – одна з форм поширення серед учнів знань з основ морської справи і виховання у них інтересу до морських спеціальностей. Це дуже важливо, адже Україна – морська держава. Військово-Морський флот, маючи в своєму розпорядженні судна, потребує високоосвічених, умілих і розумних фахівців з морської справи.

Практика роботи показує, що знання та навички, набуті в подібному гуртку, дуже допомагають хлопцям в період проходження служби на флоті, багатьом гуртківцям дають орієнтацію у виборі професії. Основною формою підведення підсумків роботи гуртка служить участь його членів у масових заходах: змаганнях, виставках, показових виступах тощо. Одним з таких змагань і є Відкритий чемпіонат України з судномодельного спорту в класах моделей-копій, що відбудеться на початку квітня у Києві.

Одна з особливостей гуртків, що працюють сьогодні, полягає в тому, що матеріальна база близька до нуля і моделі, що виготовляються хлопцями, в основному найпростіші. Тому змагання в гуртках першого і другого років навчання носять не підсумковий характер, а служать однією з форм проведення занять.

Завітайте на цікавий чемпіонат та приведіть із собою дітей!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Подяка:

Если вас интересует оптимизация налогообложения то вам следует обратиться к профессионалам – они подберут правильную систему налогообложения для вашей компании!

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 × = дванадцять