Бювети не працюють | Відрадний

Бювети не працюють

Бювет на Лепсе

Бювет на Лепсе

На Відрадному перестали працювати всі бювети. Власне, останнім часом діючими були лише дві свердловини – на Лепсе та Донця (інші бювети, наприклад, біля базару під мостом та по дорозі на залізничну станцію Київ Волинський, були закриті вже кілька років тому), але й вони сьогодні виявилися заблоковані.

Бювет на Лепсе, 81. Він знову на профілактиці. Знову – тому що тиждень тому його тільки-но відкрили після перевірок. Тепер три колонки знову обмотані червоно-білою стрічкою, а на стовпах самої альтанки висять оголошення. «Користуватися водою з бювету заборонено!» – написано в оголошеннях. В той же час, всі три колонки – з опущеними ручками, тож вода постійно струменить із них.

Бювет на Донця

Бювет на Донця ремонтують

Бювет на Донця, 2 (в парку Відрадний). 13 грудня біля 13:00 до бювету під’їхала машина Київводоканалу з цілою бригадою ремонтників. Це джерело користується неабияким попитом на Відрадному, тож навколо бювету зібралося чимало людей з порожніми бутлями. Спочатку один з комунальників, озброївшись ліхтарем, зняв кришку люка між колонками і заліз під землю. Потім, розвівши руками, сказав, що проблема – не тут. Далі ремонтники підійшли до люка, який розташований зліва бювету, вглиб парку на гірці. Там вони дуже довго радилися. Мешканцям Відрадного сказали, що через деякий час вода в бюветі з’явиться, «якщо зможе піти». Поки що біля цього бювету тривають технічні роботи: Київводоканал намагається вирішити якусь технічну поламку. Яку саме – фахівці не кажуть.

Київводоканал працює

Київводоканал працює

Між тим, серед мешканців Відрадного шириться незадоволення якістю води з бюветів. Раніше багато хто казав, що вода в парку – набагато смачніша, ніж вода з бювету на Лепсе. А зараз претензії почали з’являтися і щодо води з бювету на Донця. «Вода йде просто брудна, – розповіла нам місцева мешканка, яка з порожньою бутлем спостерігала за роботою бригади Київводоканалу. – Я перевірила цю воду і водопровідну на звичайний бруд і виявилося, що водопровідна вода – значно чистіша!»

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ чотири = 13