Бойкот російських товарів від районної влади | Відрадний

Бойкот російських товарів від районної влади

Бойкот російських товарів

Бойкот російських товарів

Сайт Соломянської районної у місті Києві державної адміністрації «розродився» неочікуваним повідомленням. Зазвичай, ця інтернет-сторінка відстає від громадських настроїв, публікуючи лише хвалебні тексти про чиновників і новини району, у яких чомусь забувають вказувати, де саме ці події відбулися. Цього разу новина вийшла лаконічна, але переконлива: про бойкот російських товарів. Районна адміністрація радить торговцям позначати товари російського виробництва.

«Солом’янська районна в місті Києві адміністрація рекомендує суб’єктам господарювання, які здійснюють торговельну діяльність на території району, запровадити спеціальне помітне позначення цінників товарів російського виробництва позначкою «Товари з Російської Федерації» та розмістити товари російського виробництва на окремих полицях в торгових підприємствах», – зазначають чиновники.

Такі рекомендації районної влади виникли не на порожньому місці, а на виконання рішення Київської міської ради від 09 жовтня 2014 року № 285/285 «Про координацію інформаційної діяльності та захист інформаційної безпеки держави на території міста Києва».

До речі

Зазначене рішення Київської міської ради має також такі цікаві пункти:

- У комунальних та державних засобах масової інформації має з’явитися рубрика «Геть російських окупантів!» Щодо комерційних ЗМІ, то у них такі рубрики мають бути «ініційовані» КМДА.

- На державних, комунальних і комерційних телерадіостанціях має бути ініційована трансляція українських пісень.

- Гастролям митців, які підтримали агресію проти України, можновладці мають «не сприяти».

Тож бойкот російських товарів – тільки маленька частина нових завдань, якими має опікуватися столична влада (а з нею – і наша рідна Солом’янська районна адміністрація).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 + два =