Благодійний майстер-клас для дітей | Відрадний

Благодійний майстер-клас для дітей

Техніка граттаж

Техніка граттаж

Є на Відрадному благодійний магазин під назвою Доброслон: тут продають різноманітні речі, принесені відвідувачами, а виручені кошти скеровують на створення Майстерні денної зайнятості та Будинку підтриманого проживання для людей з особливими потребами. Заклад розташований на бульварі Лепсе, 21-А. І ось цієї неділі, 22 листопада, Доброслон організовує благодійний майстер-клас для малят на бульварі Лепсе, 15-А (у приміщенні дитсадку №432). Початок майстер-класу – 11:00.

На творчий урок запрошують креативних малят віком від 4 до 7 років. Цілу годину вони будуть знайомитися з цікавою творчою технікою граттаж та творити мильними бульбашками і гуашшю. Маленькі непосидливі гості заходу отримають фізкульт-бонуси! Також тут будуть світлодіодна пісочниця, фітнес-м’ячі, на яких можна пострибати, та басейн з кульками.

За словами організаторів майстер-класу, протягом цього уроку дітлахи зможуть:

- освоїти ще небачені напрямки творчості;

- порозумітися з однодумцями;

- спробувати незвичайні способи відпочинку.

Ну а потім – піти додому з власним шедевром!

«Проводить майстер-клас досвідчена майстриня, знавець творчих душ та чудова мама пані Наталя», – зазначають затівачі майстер-класу.

Вартість відвідин цього заходу складає 50 грн. Кошти, зібрані на майстер-класі, організатори обіцяють на потреби арт-майстерні для молоді з інвалідністю.

Для участі у благодійному майстер-класі обов’язково зареєструйтеся за телефонами: (066) 714-97-15, (097) 395-78-39, (093) 165-51-14. На творчій зустрічі буде лише одна міні-група (7-8 малят). Тому поспішайте записатися на майстер-клас!

22 листопада, бульвар Івана Лепсе, 15-А, дитсадок №432.

* Фото з youtube.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім + = 13