Біля ЖК Козацький вирубали дерева? | Відрадний

Біля ЖК Козацький вирубали дерева?

Житловий комплекс Козацький на Гарматній

Житловий комплекс Козацький на Гарматній

Вчора на 1551 надійшла тривожна звістка: мешканець Відрадного стверджує, що біля новобудови на вул. Гарматній, 38 (житловий комплекс Козацький) незаконно вирубали дерева. За його словами, знищили близько п’ятнадцяти дерев, серед яких – кілька ялин, які особливо цінують в озелененні міста.

«Судячи з розмірів, деревам було не по одному десятку років! – Обурюється скаржник. – Дерева росли між першим та другим будинками і зовсім не заважали будівництву! Більше того, раніше будівельники казали, що зелені насадження не чіпатимуть. Прохання розібратися у незаконній вирубці!» Ми чекаємо на підтвердження цієї інформації, але сподіваємося на спростування.

Не хочемо сіяти атмосферу «зради», але схоже, на Відрадному стає модно безкарно знищувати багаторічні дерева. При цьому, працівники, яких винайняли для захисту зелених насаджень (представники «Київзеленбуду» та місцевих ЖЕКів), не лише не захищають їх, а й безпосередньо беруть участь у винищенні дерев.

Скоріше за все, історія з деревами біля ЖК «Козацький» матиме такий самий розвиток, як і з деревами на проспекті Відрадному, які вирубали заради автостоянки невеличкого офісу. Тоді комунальники всі, як один, підписалися під «вердиктом»: дерева, буцімто, хворі. Тільки чомусь «хворими» виявилися лише дерева на території, потрібній під стоянку.

До речі

Драматизму ситуації додає жахливий стан парку Орлятко (не центральної його частини, а як раз території ближче до кінологічного майданчику та ЖК «Козацький»). Парк схожий на «лису» галявину без рослинності – у ньому бракує затишку і кисню, тобто – дерев. Сподіваємося, нові мешканці ЖК «Козацький» візьмуть ініціативу в свої руки: протестуватимуть проти винищення дерев та виступатимуть за висадження саджанців біля свого будинку та у парку Орлятко!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім + = 10