Бібліотека сімейного читання імені Олеся Гончара | Відрадний

Бібліотека сімейного читання імені Олеся Гончара

Багато хто дивується, але сучасні київські бібліотеки мають мало спільного з тими книгозбірнями, що були у 90-х і навіть на початку 2000-х років. У бібліотеці імені Шевченка на КПІ – сучасний інтер’єр, сенсорний стіл з іграми для дітей та дзеркало з підсвіткою, яке фігурує на багатьох інстаграмних селфі. В оновленій Бібліотеці №115 на Троєщині – ціла дитяча зона з лазалками та різнокольоровими пуфиками, а Бібліотека імені Валі Котика на Подолі регулярно проводить цікаві й креативні зустрічі. Як же поживають книгозбірні Відрадного? Сьогодні у нас – Бібліотека сімейного читання імені Олеся Гончара. Подивімося, як там всередині!

Сучасні дитячі книжки

Сучасні дитячі книжки

Бібліотека імена Гончара розташована у віддаленому куточку нашого району – біля самої залізниці, в кінці вулиці Шепелєва (адреса бібліотеки – вул. Шепелєва, 13). Вона займає перший поверх житлового будинку; на вході має пандус, а перед входом на асфальті – яскраві лабіринти та рухливі ігри для дітей. У першому коридорчику тут розташували полиці для буккросингу: будь-хто може принести сюди книжки та взяти й собі щось із книжкової полиці.

Книжки Всеволода Нестайка для дітей

Книжки Всеволода Нестайка для дітей

Бібліотека Відрадний Київ

Бібліотека Відрадний Київ

У самій же бібліотеці – декілька кабінетів: окрім таємних «закапелків» з бібліотечним скарбом, тут є декілька просторих приміщень. В одних проводять творчі майстер-класи й зустрічі для дорослих і дітей, в інших – оформлюють формуляри та видають книжки.

Бібліотека сімейного читання Київ

Бібліотека сімейного читання Київ

Бібліотека імені Гончара Київ

Бібліотека імені Гончара Київ

Цікавим є також читальний зал бібліотеки: тут розташовано два дуже важливі стенди. Один з них – стіл з настільними іграми, у які можна пограти прямо тут же. Серед ігор є простенькі й старенькі на кшталт лото, а є більш сучасні й відомі на весь світ: наприклад, «Доббл» і «Ферма».

Настільні ігри у бібліотеці

Настільні ігри у бібліотеці

Столик з іншого боку кімнати присвячений книжкам-новинкам. Ви не повірите, але сучасні дорожезні видання для дітей стоять тут справді нечитані! Мало хто знає, що у цій бібліотеці можна взяти почитати комікси Джеронімо Стілтона про Олімпійські ігри чи Колізей, круті енциклопедії та модні книжки на екологічну тему, тому новинки зберігаються тут дійсно в ідеальному стані.

Книжкові новинки для дітей

Книжкові новинки для дітей

У залі, де видають на руки книжки й оформлюють формуляри, розташовано й зону для малюків. Тут стоїть маленький столик зі стілцями, завжди можна погратися іграшками. Для найменших асортимент книжок невеликий, проте також є з чого вибрати. Яскраві сучасні книжки-картонки, «перші книжки малюка» та багато інших цікавинок чекають на своїх найменших читачів!

Столик для малюків

Столик для малюків

Книжки для найменших

Книжки для найменших

Найбільша ж гордість бібліотеки імені Гончара – запас книжок для молодших школярів та підлітків. Чого тут тільки немає! Протягом останніх кількох років фонди дуже активно поповнювалися новинками, тому у бібліотеці можна знайти ледь не всі сучасні книжки від видавництв «А-ба-ба-га-ла-ма-га», «Фонтан казок», «Урбіно», «Видавництво старого лева» тощо. Усі легендарні книжки Джеремі Стронга, Люсі та Стівена Гокінгів, Сашка Дерманського, Андрія Кокотюхи, Івана Андрусяка, Лесі Ворониної та багатьо-багатьох інших письменників – до ваших послуг! Загалом, рідко якої книжкової новинки зі сфери дитячої літератури останніх років тут немає.

Книжки для підлітків

Книжки для підлітків

Бібліотека вулиця Шепелєва Київ

Бібліотека вулиця Шепелєва Київ

Книжки англійською мовою для дітей тут теж є, але дуже-дуже мало. Майже всі вони виглядають дещо застаріло: вочевидь, це ті книжки, які хтось колись пожертвував книгозбірні. Є тут також і книжки іншими мовами (німецькою, французькою), але зовсім трохи – буквально по парі примірників. Тому книжки іноземними мовами краще все ж шукати не тут.

Дитячі книжки про тварин

Дитячі книжки про тварин

Правила обслуговування бібліотеки дуже прості. Аби записатися, треба прийти сюди у робочий час, прихопивши із собою паспорт. Формуляр можуть завести і на вас, і на дитину (причому, дитині буде дуже цікаво взяти участь у такому офіціозі й власноруч поставити підпис у формулярі :D ). За один раз можна взяти додому не більше п’яти книжок. Повернути їх треба протягом двох тижнів. Проте до форс-мажорів тут ставляться лояльно: радять передзвонити до бібліотеки та переписати книжку на більш тривалий час, якщо вам не вдається повернути її вчасно.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість × = 42