Безкоштовні тренування! | Відрадний

Безкоштовні тренування!

Клуб Білка

Клуб Білка

На Відрадному, у новому зеленому будинку «Шепелівський маєток» (вул. Шепелева, 5) розташована студія Білка. Вона включає в себе тренувальну зону (степ-аеробіка, йога, пілатес, танець живота, стрип-пластика), салон краси (перукарня, манікюр-педикюр) та клуб дитячого розвитку (розвивала для найменших, англійська для дітей від 3 років, танці та акторська майстерність).

Час від часу тут влаштовують безкоштовні заняття й тренування, і два з них відбудуться найближчим часом! Отже, це будуть:

- 3 березня, безкоштовне заняття зі східних танців. Початок – о 20:00.

- 5 березня, безкоштовне заняття зі стрип-пластики. Початок – о 20:00.

Окрім того, зовсім скоро на вас чекатиме святкове жіноче тренування! «9 березня в танцювальній студії «Білка» відбудеться танцювальний майстер-клас з елементами стрип-пластики від найбільш запального чоловіка – нашого викладача Максима, – кажуть у студії. – Дрес-код вечора – чоловіча сорочка і краватка».

Коштуватиме таке тренування лише 55 грн. Його тривалість – півтори години. Сертифікати варто купувати заздалегідь, щоб усім охочим вистачило місця!

Адреса студії Білка: Київ, вул. Шепелева, 5. Код домофона на воротах – 188. Телефон для довідок: (063) 350 45 99. Skype: belka.club

Режим роботи: 9:00 – 21:00, понеділок – субота.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 × два =