Безхатченки окупували зупинку | Відрадний

Безхатченки окупували зупинку

Алкоголь на зупинці

Алкоголь на зупинці

Проблема, про яку ми зараз розкажемо, для мешканців Південного Відрадного не нова. З тих аір, коли на вулиці Суздальській з’явився Будинок соціальної опіки (тимчасовий притулок для людей без місця проживання), транспортна зупинка на перетині Суздальської і проспекту Відрадного перетворилася на смітник. На лавках зупинки цілодобово сидять безхатченки: вони пиячать, сваряться, чіпляються до тих, хто чека на транспорт. Окрім того (ніде правди діти), прямо на зупинці ці особи влаштували собі туалет. У спекотні дні сморід на зупинці стоїть такий, що громадяни вимушені зупиняти транспорт абиде. Та й з приходом холодів проблема не зникає – тут панує справжня антисанітарія!

Звідки береться навала безхатченків серед білого дня? Відповідь проста: у Будинку соціальної опіки їм дозволяють лише ночувати. Як відомо, попередня керівниця закладу вимагала у бомжів по 8 грн за ніч, а з приходом ранку виганяла їх усіх на вулицю. До нинішнього керівництва Центру теж є питання: лишень пошукайте в Інтернеті випуск програми «Люстратор. Соціальна корупція». Складається враження, що цей Центр відкрили для того, щоб псувати життя місцевим мешканцям та покращувати фінансовий стан керівництва закладу.

Кіоски на зупинці

Кіоски на зупинці

Тож не дивно, що сьогодні, 28 серпня, до Київської міської державної адміністрації надійшла відповідна скарга від мешканки Відрадного. «На зупинці, яка розташована біля будинку 91/1 на бульварі Лепсе, кожного дня збираються особи без постійного місця проживання. З 8-ї години ранку бомжі сходяться туди з Будинку соціальної опіки для осіб без певного місця проживання (Суздальська, 4/6) і сидять до пізнього вечора. Вони порушують громадський порядок, смітять, ходять в туалет. На зупинці стоїть неймовірний сморід, в результаті чого пасажири не в змозі використовувати зупинку за належністю, – розповідає жінка. – Однією з причин, чому безпритульні збираються на цій зупинці, є розміщення біля неї МАФ (це колишній кіоск з пресою), де здійснюється торгівля алкоголем».

Мешканка Відрадного просить владу терміново вирішити цю проблему. А саме, заборонити торгівлю горілчаними виробами у кіоску на зупинці, а у разі відсутності дозвільної документації – демонтувати цю торговельну точку.

* Фото з сайту КМДА.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 3 = чотири