Бездомні собаки заполонили Відрадний | Відрадний

Бездомні собаки заполонили Відрадний

Бездомний собака

Бездомний собака

Проблема тварин-безхатченків виринає на Відрадному вже не вперше. Протягом останнього року як ніколи багато дворняжок з’явилося у дворах відрадненців. Ми вже писали про найбільш небезпечні через агресію собак місця нашого мікрорайону: сквер на Суздальській, двори біля дитячої музичної школи та торговельний «п’ятачок» біля Золотої Осені. Також нещодавно бездомний собака накинувся на школяра на проспекті Комарова. Однак представники влади не поспішаю допомагати містянам: на скарги відповідають «відписками» на кшталт «потребує додаткового фінансування». Відтак, скарг на бродячих псів стає лише більше. Ось – найсвіжіші з них, датовані 12 та 14 січня 2015 року.

«Я, живу за адресою: проспект Відрадний, 38-Б. – Пише перша скаржниця до служби 1551. – Змушена звернутися до Вас по допомогу, адже за адресою проспект Відрадний, 38-В (військова частина), стало дуже багато бродячих бездомних собак. Мені вдалося нарахувати 20, але це ще не всі собаки. Зараз холодно, голодні тварини покидаю свою територію і харчуються в наших сміттєвих баках. Через це у нас завжди розкидане сміття. З під’їздів будинків неможливо вийти, оскільки відразу тебе оточує зграя голодних тварин. Крім того, ні вночі, ні вдень від них немає спокою: вони постійно гавкають».

Мешканка Відрадного у своїй скарзі зазначає, що пси-безхатченки розмножуються швидкими темпами. «У зграї багато сук, всі вони розлючені. Зараз серед великих собак-одноліток є і цуцики, – розповідає вона. – Ніяких заходів ніхто не вживає. Поряд з нами розташована загальноосвітня школа №22, і нікого не хвилює, що собаки можуть напасти і покусати дітей! Переконливо прошу Вас проявити гуманність по відношенню до нас, захистити нас від бродячих бездомних собак, прийнявши термінові заходи з охорони нашого спокою».

Друга скарга – вже з проспекту Відрадного, 16/50. Мова йде про двір за Золотою Осінню, де нещодавно вирубали дерева. «У нашому дворі сформувалася зграя бродячих собак (їх 5-10), вони пересуваються в нашому і в сусідніх дворах, а також забігають на територію дитячого садочка, що розташований у нашому дворі, – каже скаржник. – По-перше, це небезпечно для дітей у садочку, дорослих біля будинку, а по-друге вони створюють сильний шум вночі своїм гавканням та виттям – неможливо спати. Прохання вирішити дану проблему якнайшвидше».

Я бачите, тривожні скарги надходять до служби 1551 з різних куточків Відрадного. Щоденно моніторячи скарги цього сервісу, ми можемо стверджувати: у жодному іншому районі чи мікрорайоні Києва розростання зграй бродячих собак не має такої масштабності. Схоже, солом’янські чиновники, пов’язані з виловом собак, найбільш недбало ставляться до своїх обов’язків…

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− три = 1