Базар на Відрадному почали нищити | Відрадний

Базар на Відрадному почали нищити

Колишній м'ясний павільйон

Колишній м’ясний павільйон

Кілька років поспіль працівники ринку, що біля парку Відрадний, протестували проти зведення по сусідству новобудови. Вони стверджували, що будинок (так звана Микитська Слобода) просто знищить базар, у результаті чого кількадесят людей залишиться без робочих місць, а відрадненці втратять зручний торговельний майданчик. Але роки минали, будівельники зводили стіни просто впритул до ринку… І ось, настав час руйнації торговельних точок.

Першим під «роздачу» потрапив м’ясний павільйон ринку, який примикав до парку «Відрадний». Тут завжди впродовж тижня можна було купити «магазинну» курятину й м’ясо, а тричі на тиждень – домашнє м’ясо, яйця та багато іншого. Тиждень тому павільйон просто знесли, залишивши лише підлогу. Прямо по колишньому м’ясному павільйону тепер проходить новий паркан будівельного майданчика.
Не пощастило і сусідам павільйону – кіоскам, у яких продавали батарейки, шнурки та подібні потрібні речі. Частини з кіосків вже нема, а частина стоїть порожня із надписами «опечатано».

Опечатаний кіоск

Опечатаний кіоск

Попри те, все ще можна купити їжу й інші товари у дитячому кіоску, в овочевих рядах, у кіоску з посудом та усіх торговельних точках біля входу до базару. Скільки у такому стані проіснує ринок – невідомо, але мабуть, недовго.

Щодо м’ясного павільйону, то поки що торгові місця з нього перенесли в інші кіоски ринку. Якщо ви заходите на базар і трошки проходите вперед, ці кіоски можна побачити праворуч, за місцем для миття рук.

Нові м'ясні кіоски

Нові м’ясні кіоски

Графік роботи цих кіосків: вівторок, середа, четвер – магазинна курятина, магазинна яловичина і свинина; п’ятниця, субота, неділя – домашня м’ясна продукція. Саме тут у три останні дні тижня легендарна продавчиня пані Наталя продає м’ясо, курей, кролів, качок, нутрій, яйця, а також делікатеси з розряду м’ясних.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Базар на Відрадному почали нищити”

  1. [...] залишається купувати продукти харчування на базарах (базар біля парку Відрадний та під мостом на Комарова) та у магазинах (АТБ, Фора, [...]

Напишіть відгук


+ два = 10