Банкомати Приватбанку на Відрадному | Відрадний

Банкомати Приватбанку на Відрадному

 

Гривні

Гривні

Банкомати стали неодмінною частиною нашого повсякденного життя: завдяки ним, можна отримати готівкові кошти дуже швидко. Крім того, у будь-якому районі міста! Особливо це стосується Приватбанку: мережа банкоматів цього закладу настільки поширена, що проблем із зняттям грошей зовсім не має бути. Давайте подивимося, де розташовані банкомати Приватбанку на Відрадному!

1. Вул. Миколи Василенка, 21.

2. Вул. Борщагівська, 212/41.

3. Вул. Борщагівська, 189/1.

4. Вул. Борщагівська, 154 (у торговельному центрі Мармелад).

5. Вул. Миколи Голего, 2 (у приміщенні магазину).

6. Вул. Миколи Голего, 2/6.

7. Вул. Миколи Голего, 7 (у приміженні Еко-Маркету).

8. Бульв. Вацлава Гавела, 83.

9. Пр. Відрадний, 14.

10. Пр. Відрадний, 24/93.

Проте, незважаючи на таку велику кількість банкоматів у нашому мікрорайоні, далеко не завжди ви зможете отримати готівку без проблем. Найменш ризиковий варіант – зняти готівку безпосередньо у касу відділення (наприклад, у нашому районі – за адресою пр. Відрадний, 24/93). У касира є детекторы антистокс на SMC та інше обладнання для перевірки справжності грошей, отож ви можете бути впевнені, що гроші не підроблені.

Крім того, у роботі техніки все ж трапляються несподіванки… Ось із якими нюансами ви можете зустрітися, прагнучи зняти кошти з банкомату Приват:

- Банкомат може бути відімкнений і зовсім не працювати. Причина – поламка обладнання, що обслуговує банкомат.

- У банкоматі можуть закінчитися усі гроші або певні купюри (наприклад, якщо ви хочете зняти 100 грн, а у «запасах» пристрою є лише банкноти по 200 грн.

- Банкомат може не працювати з картками. Якщо ви – прихильник зняття грошей за допомогою пластикової картки, такий пристрій може вам не підійти. Але у мережі Приватбанк таке трапляється часто: банкомати працюють, але без карток. Для зняття коштів варто ввести свій номер телефону та відповісти на дзвінок із банку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − три =