Автосервіси на Лепсе | Відрадний

Автосервіси на Лепсе

Бульвар Івана Лепсе у Києві

Бульвар Івана Лепсе у Києві

Продовжуємо серію публікації про станції технічного обслуговування в нашому мікрорайоні. Нещодавно ми писали про автосервіси в районі залізниці, а сьогодні “зазирнемо” на бульвар Івана Лепсе (який зовсім скоро стане вже не Лепсе, але про це поговоримо трохи згодом ;) ). Отже, де зробити ремонт авто в Києві на бульварі Лепсе? Ми знайшли такі сервісні центри.

1. СТО Центр кузовного ремонту на Лепсе. Адреса: бульвар Івана Лепсе, 10. Телефони: (044) 498-14-64, (067) 322-68-99, (050) 462-09-18. СТО працює по будніх днях з 9:00 до 18:00, а в суботу – з 10:00 до 15:00 (але в суботу вас зможуть обслужити лише за попередньою домовленістю). Тут приймають на обслуговування автівки марок BMW, Chevrolet, Ford, Acura Audi, Honda, Hyundai, Infiniti, Kia, Toyota, Volkswagen, Lexus, Mazda, Mercedes-Benz, Mitsubishi, Nissan, Seat, Skoda та Subaru. Як у в інших подібних якісних автосервисах  нашої Украины, тут на вас чекає цілий набір послуг.

Цей сервісний центр не просто так називається Центром кузовного ремонту: тут є дві повноцінні лінії налагодження кузовів! Окрім того, СТО може похвалитися десятьма постами, двома італійськими камерами для фарбування, двома автороботами, якісним підбором фарби тощо. Тут надають знижки і гарантію своїм клієнтам, пропонують стоянку з охороною, роблять ремонт матеріалами німецької фірми Standox. Площа виробництва – 1000 квадратних метрів, тож центр – цілком великих розмірів.

Стосовно ж самих послуг, то на Лепсе, 10 роблять шиномонтаж, комплексне відновлення автівок після аварій, ремонт кузовів та рихтувальні роботи, усунення перекосів та відновлення геометрії кузова, фарбування машин, полірування, застосовують комп’ютерний підбір фарб, замінюють скло, заправляють кондиціонери, продають автозапчастини у роздріб.

2. СТО Атлант-М на Лепсе. Адреса: бульвар Івана Лепсе, 4. Телефони: (044) 490-32-07, (044) 490-32-06, (044) 391-44-44. Тут працюють з 7:30 до 21:00 і по буднях, і по вихідних. На цьому СТО приймають машини марок Porsche, Bentley, Audi, Seat, Skoda, Volkswagen.

На станції техобслуговування на Лепсе пропонують такі послуги: шиномонтаж і балансування, шумоізоляція и віброізоляція, встановлення сигналізації, фарбування машин, ремонт двигуна, ремонт ходової, діагностика і ремонт авто.
Особлиці ціни тут пропонують на обслуговування у вихідні дні, а також на ремонт автівок, старших за 2 роки. Ще одна «фішка» СТО – можливість власника авто бути присутнім під час ремонту.

А які автосервіси на Лепсе хотіли би відзначити ви? Будемо раді вашим відгукам у коментарях!

*Фото з сайту kartagoroda.com.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− один = 1