Автосалони на Відрадному | Відрадний

Автосалони на Відрадному

Патріотичне авто

Патріотичне авто

У нашому мікрорайоні є достатньо багато «проклятих» з комерційної точки зору місць: у цих приміщеннях одні магазини змінюють інші, але жоден з них нормально не функціонує. Звісно, тут можна кивати на недоліки маркетингу і те, що власники торговельних «точок» лінуються вигадувати різноманітні акції для залучення клієнтів. Проте факт залишається фактом: магазини (а надто автосалони) на Відрадному не затримуються.

Проспект Відрадний, 28: АІС Автодім Столиця. Здається, цей автосалон «живе» на Відрадному найдовше. Компанія, що орендує приміщення на розі бульвару Лепсе і проспекту Відрадного, є офіційним дилером групи компаній АІС – продає автівки Ssang Yong, MG та Geely в Україні. Перед покупкою авто, у салоні на проспекті Відрадному, 28 можна провести тестування машин зазначених марок. Автівку тут можна купити у кредит. 

Проспект Відрадний, 51: автосалон Chery. Цей магазин тривалий час працював навпроти ресторану «Султан». Але ані розташування біля важливої дороги мікрорайону, ані гарненькі й недорогі китайські автівки за вітринами не вберегли його від краху. Автосалон Chery закрився, а закинуте приміщення простоювало порожнім тривалий час. Звісно, усі потенційні клієнти у цей час пішли шукати машини у найкращих автосалонах різних міст України і знайшли для себе найкращі варіанти авто. На початку листопада 2015 року на Відрадному, 51 відкрили магазин секонд-хенду «Lizard». Цей бізнес підкріплений ще й інтернет-магазином та пересувною крамницею (секон-хендом на колесах :) ), тому в нього, як нам здається, більше шансів на виживання.

Бульвар Івана Лепсе, 83: автосалон Citroen. Насправді, за цією адресою автомагазину теж давно немає: тут вже «прописалися» магазин Фора та дрібненьке відділення Нової Пошти у дальньому кутку Фори. А як гарно все починалося: перед тим, як завезти до салону автівки, його керівники переробили приміщення першого поверху житлового будинку спеціально під потреби магазину машин. Для цього зовнішні вітрини салону, що виходили на бульвар Лепсе, встановили під кутом, щоб автомобілі всередині приміщення виглядали органічно. Та чомусь справа не пішла, і наступний орендар – магазин Фора – змушений був підлаштовуватися під незручні вітрини, через які простір магазину використовується нераціонально.

Бульвар Івана Лепсе, 50: Автопалац. Ні, ні і знову ні. Цього автосалону вже теж немає! А колись за вітринами офісу, розташованого на підвищенні, красувалися гарненькі нові автівки Daihatsu, Мazda, Suzuki, Subaru, Toyota, SsangYong, Peugeot… Вже кілька років цей офіс стоїть порожнім, а власники приміщення ніяк не можуть знайти нових орендарів, хоч і регулярно дають оголошення на OLX.

Ось така невесела історія з автосалонами на Відрадному. Як ви думаєте, чому великі магазини у нас не приживаються?

Фото з сайту carthrottle.com.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 3 = дванадцять