Аварійний щит не прибирають через політичну рекламу? | Відрадний

Аварійний щит не прибирають через політичну рекламу?

Рекламний щит на Індустріальному мості

Рекламний щит на Індустріальному мості

Рекламний біг-борд на Індустріальному мості, про аварійний стан якого ми вже писали, досі стоїть на місці. Навіть попри те, що він вже повністю від’єднався від одного з опорних кріплень, а нинішній тиждень у Києві дуже вітряний. Та мабуть, демонтувати щит не поспішають через… рекламу політичної партії, зображену саме на цьому борді. Ні загрозливий стан конструкції, ні відсутність в неї дозвільних документів ніяк не прискорять «знешкодження» рекламного носія!

kriplennya

Відламане кріплення

«За вказаною адресою розміщено рекламний засіб: щит, що стоїть окремо. – Констатували фахівці КП «Київреклама» у відповіді на скаргу мешканця Відрадного. – Враховуючи відсутність необхідної дозвільної документації, інформацію щодо вищевказаної конструкції направлено 29.09.2015 до Департаменту містобудування та архітектури для прийняття рішення щодо включення її до проекту наказу «Про демонтаж рекламних засобів» відповідно до п. 17.2 розділу ІІ Порядку розміщення реклами в місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 22.09.2011 №37/6253».

Іншими словами, почалася звичайна паперова тяганина: одна інстанція надсилає запит іншій, інша розробляє проект наказу… І так – ще хтозна скільки часу, поки аварійний щит таки демонтують. Скоріше за все, конструкція достоїть на вулиці Гетьмана аж до самих виборів. «Я, звичайно, розумію, що це через те, що на ньому розміщена політична реклама партії нашого президента, але дуже не добре буде, якщо саме ця реклама впаде на людей», – резонно зазначив скаржник у другому поспіль зверненні стосовно біг-борду. Нам навіть нічого додати.

Тільки цікаво, хто із чиновників відповідатиме, якщо рекламний щит все ж впаде під натиском вітру?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ вісім = 16