АТБ Відрадний: відкриття | Відрадний

АТБ Відрадний: відкриття

АТБ на Відрадному

АТБ на Відрадному

7 березня о 10:00 на Відрадному відбудеться відкриття нового продуктового магазину АТБ. Він розташований за адресою: Київ, проспект Відрадний, 16/50. Оформлення магазину вже повністю завершене: висить вивіска АТБ, оформлені вітрини. Залишилося лишень завезти товар і відчинити двері для відвідувачів.

Раніше в цьому приміщенні працював магазин Шереметьєвській, він же – Великий. Але ця торговельна точка не набула популярності серед мешканців Відрадного. Одразу після відкриття у Великому можна було непогано скупитися, але останнім часом там майже не було відвідувачів. Продукти залежувалися на полицях, власники були у збитках, тож почали завозити все більше дорогої продукції. Цю групу товарів, відповідно, теж не активно зметали з полиць, тож врешті магазин зачинився.

Тепер же на цьому місці постане АТБ Відрадний. Відомо, що для цієї торговельної точки вже набирають персонал: активно шукають продавців, охоронців, вантажників та прибиральниць. Працівникам обіцяють стабільну та високу зарплату, кар’єрне зростання, безкоштовне навчання, дотримання законодавства про працю, а також роботу біля дому. Якщо ви саме шукаєте таку роботу – звертайтеся до магазину АТБ на Відрадному!

Магазини АТБ на Відрадному:

- проспект Відрадний, 10

- проспект Відрадний, 16/50

- бульвар Івана Лепсе, 79-а

- вулиця Героїв Севастополя, 10.

Кому належить мережа магазинів АТБ? Нині відомо, що вона «розрослася» по Україні з Дніпропетровська. За даними видання Форбс-Україна, її засновник Геннадій Буткевич свого часу працював у компанії ЄЕСУ Юлії Тимошенко. Співвласниками АТБ, порід із Буткевичем, є Євген Єрмаков та Віктор Карачун. Зараз АТБ – це величезна мережа магазинів по всій Україні. Прибутки компанії у 2011 році склали більше 15 млрд грн.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


2 коментарі до “АТБ Відрадний: відкриття”

  1. [...] о 10 годині ранку, як ми й анонсували, новий магазин АТБ на проспекті Відрадному відчинив свої двері для відвідувачів. Приміщення [...]

  2. [...] Відрадний та під мостом на Комарова) та у магазинах (АТБ, Фора, Золота Осінь [...]

Напишіть відгук


п'ять × = 45