Аптека Фармація №4 на Пост-Волинській | Відрадний

Аптека Фармація №4 на Пост-Волинській

Фармація на Пост-Волинській

Фармація на Пост-Волинській

На вулиці Пост-Волинській, біля самісінької залізничної станції, відкрили комунальну аптеку мережі Фармація. Тепер мешканці Відрадного, які мешкають поблизу, зможуть купувати тут ліки та засоби гігієни.

Аптека №4 (саме такий номер дали новому закладу) розташована біля кола, де розвертається транспорт: тролейбус №27, автобус та маршрутка №2, а також маршрутка №408, яка їде на Академмістечко. Адреса цієї аптеки: Київ, вул. Пост-Волинська, 2/103.

«Своєю появою новий аптечний заклад «Фармація» багато в чому зобов’язаний ініціативі та активній позиції мешканців Солом’янського району, котрі у своїх численних зверненнях до місцевої та районної адміністрації обґрунтували необхідність наявності аптеки саме у цьому місці столиці», – сказано на сайті Солом’янської районної державної в місті Києві адміністрації.

Купити ліки зі знижкою власники картки киянина в цій аптеці поки що не зможуть, адже новий аптечний заклад ще не приєднався до соціальної ініціативи. Натомість, придбати лікарські засоби зі знижкою ви можете на вул. Героїв Севастополя, 44/10 – у цій аптеці діє спеціальна програма для власників картки киянина.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два + 6 =