Англійська для дошкільнят: вартість на Відрадному | Відрадний

Англійська для дошкільнят: вартість на Відрадному

Англійська для дітей Відрадний

Англійська для дітей Відрадний

Наближається час зарахування дітей до шкіл, батьки майбутніх першокласників стараються влаштувати свої чада на різноманітні курси підготовки до школи та водити на уроки англійської мови. Добре, що робити це у нашому районі останнім часом стало зручніше: відкрилося більше розвивальних центрів, розрахованих на малюків. Отож, сьогодні у поле нашого зору потрапила англійська для дошкільнят: давайте разом подивимося, скільки ця послуга коштує на Відрадному!

1. Школа англійської мови Union Jack. Адреса: вул. Патріотів, 74/11, телефон: (067) 702-60-67. У цій школі є заняття як для дорослих, так для школярів і молодших дітей. Група для дошкільнят діє двічі на тиждень, починаючи з 18:00. Тут діти вчать англійську за допомогою рухомих занять, цікавих завдань та подібних «викрутасів», притаманних їхньому віку. Вартість уроків на місяць – 600 грн з хвостиком (двічі на тиждень). Повернути гроші за пропущене заняття можуть, якщо батьки дитини нададуть довідку про хворобу у відповідний період. Порада керівникам цієї школи: варто навчити персонал спілкуватися з клієнтами ввічливо і знати українську мову на розмовному рівні. Інакше рейтинг мовної школи в очах потенційних користувачів мовних послуг знижується, інакше просто ніяк :)

2. Дитячий розвивальний центр «Умнічка моя». Адреса: пр. Космонавта Комарова, 14-А, телефон: (073) 416-75-16. У розвивальному центрі, окрім інших напрямів, пропонують і уроки англійської для малят дошкільного віку. Одне заняття триває до години (50-55 хвилин), і на ньому дитина займається без батьків – лише з учителем та іншими дітками. Відвідувати уроки англійської тут можна, купивши абонемент на 8 занять, який коштує 700 грн. Ми поки що не тестували уроки у цьому розвивальному центрі, але маємо до його власників одне зауваження: «умнічка» українською буде «розумниця» (або ж «розумник», якщо не підходить фемінітив цього слова). Серед мешканців Відрадного достатньо прискіпливих батьків, які сумніватимуться у якості занять закладу, названого суржиком ;)

3. Репетитор англійської мови. Скільки коштує англійська для дітей з репетитором? Тут розцінки трохи вищі, ніж у мовних школах та гуртках, адже вчитель приходить до учня додому та займається з ним сам-на-сам. Отож, найскромніша ціна цієї послуги – 100 грн за годину заняття. На Відрадному англійську викладає репетитор Катерина (у неї – 17-річний досвід викладання англійської), і коштують такі заняття 120 грн за годину. Телефон цього вчителя: (093) 149-96-03.

А які курси англійської мови відвідує ваш малюк? Скільки це «тягне» по фінансах і чи задоволені ви якістю викладання? Чекаємо на ваші відгуки у коментарях, тим більше, що тут ми описали лише парочку можливих варіантів мовних шкіл Відрадного. Поділіться вашим досвідом і розкажіть, чи легко після підготовчої англійської діти вчаться у школі?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

***

Зібрати дитину до першого класу зараз коштує немало. Якщо вам знадобиться кредит, прогляньте сайт Finsovet та визначтеся, де краще позичити гроші на короткий термін!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три × 2 =