Алея тополь на Відрадному | Відрадний

Алея тополь на Відрадному

Зеленбудівці висадили тополі

Саджанці тополі

Саджанці тополі

Кілька днів тому на Відрадному з’явилася нова тополина алея. Поряд зі старими деревами на вулиці Героїв Севастополя працівники Київзеленбуду висадили саджанці тополі, тож скоро алея стане ще гарнішою. Мова йде про ділянку Героїв Севастополя «на Чубаря», тобто, від проспекту Відрадного до вулиці Новопольової.

На алеї, що веде від поштового відділення 03061 до Новопольової, висадили кілька десятків нових тополь. Саджанці досить високі та міцні, до того ж, оточені дерев’яними кілками та підв’язані.

Алея тополь

Алея тополь

Тополя – поширене у Києві дерево. Зазвичай, висота тополь сягає 40 метрів, а діаметр стовбура – 1 метра. Ціна одного саджанця тополі нині коливається в районі 20-50 грн.

Коли з’явиться тополиний пух?

Алергікам Відрадного поки що боятися не варто: тополиний пух з’являється лише на 10-12 рік існування дерева. Проте коли цей «час ікс» настане, на Відрадному будуть цілі хмари тополиного пуху, адже дерев на алеї дуже багато.

До речі

Тополя належить до вербових дерев. Вона швидко росте, тож для озеленення міста – дуже вдалий варіант. Загалом, найактивніше тополя росте перші 40-60 років, а потім розвиток дерева уповільнюється. Але найважливіше – це внесок тополя у навколишнє середовище. Тополю називають найбільш екологічно корисною рослиною, адже це дерево дуже успішно розщеплює канцероген трихлоретилен, яким аж рясніє повітря великих міст.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + вісім =