Акція від кав’ярні КофеОК закінчується | Відрадний

Акція від кав’ярні КофеОК закінчується

Вулична кава

Вулична кава

Ахтунг! :) Важливий соціальний об’єкт на Відрадному – невеличка вулична кав’ярня КофеОК біля центрального входу до парку Відрадний – оголошує про завершення довготривалої акції, яка так полюбилася місцевим мешканцям. Йдеться про акцію «Кожна сьома кава безкоштовно», у рамках якої діяли картонні картки з відмітками про куплені порції кави.

Раніше участь в акції міг взяти будь-хто із покупців кави у цьому невеличкому кіоску: кавоману видавали картку, де фігурним дироколом робили по одному отвору за кожну склянку купленого кавового напою. Зібравши шість таких відміток, можна було отримати сьоме горня кави безкоштовно, лише віддавши баристі картку.

Та на жаль, ця акція вже завершується: безкоштовних кавових напоїв у кав’ярні КофеОК вже не буде. Акційні картки діятимуть до кінця грудня 2017 року, тому баристи закликають відрадненців приносити їх лише протягом цього часу. На такий крок власники кав’ярні йдуть через подорожчання продуктів харчування. Водночас, асортимент цього кіоску дорожчати поки що не буде – “пожертвують” лише безкоштовною акційною кавою.

Наразі нам не відомо, чи робитимуть подібні акції у двох інших кавових точках по сусідству – у кіоску «Кава брейк» та у фургоні без колес із кодовою назвою «Файні млинці» без млинців :) Якщо знаєте про такі акції – напишіть у коментарях.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + = 11