Акція протесту проти Микитської Слободи | Відрадний

Акція протесту проти Микитської Слободи

Героїв Севастополя, 35

Героїв Севастополя, 35

16 листопада о 15:00 на вул. Героїв Севастополя, 35 розпочнеться акція протесту проти незаконної забудови. Саме за цією адресою вже почали будувати житловий комплекс «Микитська Слобода», який у майбутньому «відхопить» шматок парку Відрадний та базар за Центром дитячої творчості.

Тривалий час працівники ринку висловлювали своє невдоволення ситуацією, адже їх мали позбавити робочих місць та зовсім закрити базар на Героїв Севастополя. Чутки про будівництво на території ринку ходили вже давно, але лише кілька тижнів тому будівництво справді закипіло. Як виявилося, новобудова пошкодить не лише торговельному майданчику.

«Менше місяця тому розпочалося незаконне будівництво житлового комплексу, яке знищує частину Відрадного парку, впливає на витоки річки Либідь і найближчі озера, – кажуть активісти протесаної акції. – За цей час місцеві мешканці неодноразово блокували в’їзд і виїзд з будівельного майданчика, допоки забудовник не найняв «Тітушок», які брутально нападали на жінок, бабусь, одну з яких після інциденту забрала швидка».

Активісти зазначають, що забудовник не показує жодних документів і відмовляється спілкуватися з представниками громади Відрадного. Тож виходить, що забудовник має певні проблеми з документами. Завдяки запитам громадським активістам вдалося довідатися, що цьому забудовнику не видавали містобудівні умови та обмеження, а проект не проходив експертизу. Це – грубе порушення всіх можливих норм законодавства в будівництві.

Микитська Слобода загрожує:

- акваторії річки Либідь, витоки якої розташовані у парку Відрадний;

- може знищити парк Відрадний.

Якщо вам не байдуже, що буде з нашим мікрорайоном, приходьте 16 листопада о 15:00 на акцію протесту! Адреса: вул. Героїв Севастополя, 35.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Акція протесту проти Микитської Слободи”

  1. [...] маєток на Шепелєва, 5, вже давно зданий і заселений. Так звана Микитська Слобода – окрема тема, адже цей будинок зводять попри волю [...]

  2. [...] новобудови. Вони стверджували, що будинок (так звана Микитська Слобода) просто знищить базар, у результаті чого кількадесят [...]

  3. [...] за будинками на Шепєлєва, 5, Донця, 2-А і сумнозвісною Микитською Слободою наш мікрорайон починає обростати новими будівлями. [...]

Напишіть відгук


− п'ять = 0