Аеропорт Київ переводить вильоти у Термінал А | Відрадний

Аеропорт Київ переводить вильоти у Термінал А

Термінал А. Фото з сайту аеропорту Київ

Термінал А. Фото з сайту аеропорту Київ

Зараз всі намагаються заощаджувати: хтось старанно вимикає за собою світло у приміщенні, хтось купує дешеві продукти, хтось утеплює свій будинок. І аеропорт Київ у Жулянах тут – не виняток. Аби зекономити кошти, керівництво летовища прийняло рішення перебазувати основне навантаження на Термінал А.

Нововведення вступить у дію 25 грудня о 14:00. До цього часу пасажири аеропорту матимуть змогу пройти на виліт по-старому (через Термінал D). А вже після 14:00 усі внутрішні рейси, що вилітають з аеропорту «Київ», будуть переведені на обслуговування до Терміналу А (раніше цей Термінал обслуговував лише міжнародні рейси).

Стосовно ж Терміналу D, то він буде обслуговувати внутрішні рейси тільки на прибуття. Тож зустрічати гостей з інших міст України треба буде саме у терміналі D.

«Через зменшення пасажиропотоку та чисельності рейсів по Україні, аеропорт тимчасово переводить Термінал D на економічний режим роботи. Цей захід також допоможе скоротити витрати на електроенергію і теплоносії», – зазначають в аеропорті Київ.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− шість = 3