9 квітня у Києві різко зменшиться кількість громадського транспорту | Відрадний

9 квітня у Києві різко зменшиться кількість громадського транспорту

Порожній швидкісний трамвай

Порожній швидкісний трамвай

Карантинне буття вносить свої чергові корективи у роботу столичного транспорту. Чотири дні, починаючи з понеділка 5 квітня, кияни спостерігали за недолугою роботою Київпастрансу. Через введення спецперепусток автобуси, тролейбуси та трамваї їздили майже порожні (адже перепустки дісталися далеко не всім), отож рано чи пізно їхній розклад мали відкоригувати. Починаючи від 9 квітня, містом курсуватиме майже вдвічі менше автобусів 69 маршруту. Про інші нововведення – далі у нашій публікації.

За інформацією, яку вдалося дістати сайту vidradnyi.com, 69 автобус із 9 квітня зазнає найбільших змін. Легендарний маршрут, який є найдовшим автобусним у Києві, обслуговуватиме майже вдвічі менше автобусів. Якщо зазвичай у рейс виїжджають 17 бортів на день, то тепер їх залишиться лише 10.

69 автобус на карантині

69 автобус на карантині

Суттєво уріжуть також і кількість швидкісних трамваїв. Маршрут швидкісного трамваю №1 лишиться лише з 22 составами на лінії (звичайна кількість трамваїв цього маршруту – 28), а швидкісних трамваїв №3 стане лише 20 (на противагу колишнім 25).

Швидкісний трамвай на карантині

Швидкісний трамвай на карантині

14 трамвай під час карантину також їздитиме значно рідше. Починаючи з 9 квітня, у рейс пускатимуть лише 13 составів (звична кількість составів – 16). А ось кількість трамваїв №15 зменшиться лишена 2 состави: з 15 їх залишиться 13.

14 і 15 трамвай на карантині

14 і 15 трамвай на карантині

Торкнуться зміни і 27 тролейбуса. Його бортів на лінії тепер буде 15, хоча раніше курсувало аж 19 тролейбусів.

27 тролейбус карантин

27 тролейбус карантин

Карантинні зміни вплинуть на роботу усіх маршрутів громадського транспорту на Відрадному, окрім… 2 автобуса :D Кількість його випусків Київпастранс не зменшуватиме, бо вона й без того непристойно мала. Під час карантину на маршрут виїжджатиме 2 автобуси №2 – так само, як і раніше.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − = 5