54 школа: набір до медичного класу | Відрадний

54 школа: набір до медичного класу

Медикаменти

Медикаменти

Середня загальноосвітня школа №54, що на вулиці Білецького у Києві, оголошує набір учнів до 10-го медичного класу. Навчання підійде тим хлопцям та дівчатам, які хочуть пов’язати своє майбутнє з медициною.

Навчання учнів медичного класу відбуватимуться у Київському медичному коледжі імені Гаврося (вул. Академіка Білецького, 16-А). У навчанні допомагатимуть навчально-методична та матеріально-технічна база вищого навчального закладу. Викладатимуть дисципліни педагоги Київського медичного коледжу імені Гаврося.

«Випускники профільного медичного класу отримають якісні знання, підтверджені свідоцтвом про здобуття професії молодшого медичного працівника», – кажуть у 54 школі Києва.

Разом з тим, школа №54 продовжує набір учнів до 1-го і 5-го класів та хореографічних груп. У школі з 8-го класу діють профільна підготовка, курси за вибором учнів, факультативні заняття та предметні гуртки.

Прийом учнів до 1 класу

Проводиться щосереди з 15.00 до 18.00 на безконкурсній основі. «Приймаються на навчання діти, що проживають на території обслуговування (у мікрорайоні) школи. Зарахування дітей з інших територіальних одиниць можливе за наявності вільних місць», – кажуть у школі. Також на сайті навчального закладу сказано, що оголошено набір учнів до перших хореографічних класів. Графік роботи приймальної комісії: понеділок, середа, п’ятниця – з 09.00 до 13.00, вівторок, четвер – з 15.00 – 19.00.

Прийом учнів до 5 класу

Умови прийому: треба мати табель успішності за 4 клас та характеристику дитини, а також заяву про зарахування.

Адреса середньої загальноосвітньої школи №54: Київ, вул. Академіка Білецького, 7. Телефон для довідок: 404-61-90.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два × 8 =