52 школа: набір у 5-10 класи | Відрадний

52 школа: набір у 5-10 класи

Школа

Школа

4 червня о 10:00 у Спеціалізованій школі №52, що на вулиці Михайла Донця, 16, розпочнуться вступні випробування для тих дітей, які хочуть розпочати навчання у цьому закладі. Запрошують усіх охочих прийти до 52 школи у 5, 6, 7, 8, 9 та 10 класи!

Вступні випробування відбуватимуться у рамках додаткового набору учнів 5-10 класів до школи. «Конкурсант має прибути до школи за півгодини до початку випробування», – зазначають на сайті школи. Відповідно, усім, хто хоче спробувати свої вили у змаганні, треба прийти туди о 9:30.

Дисципліни, з яких проводитимуть випробування – це математика і логіка.

Що треба мати з собою? Все дуже просто: приносьте зошит, кулькову ручку, олівець, лінійку, гумку, а також табель успішності за попередній клас навчання.
«Поза конкурсом приймаються учні-переможці предметних олімпіад та конкурсів, а також відкритих олімпіад, які проводяться спеціалізованою школою №52», – кажуть у школі.

До речі

52 школа – це спеціалізована школа з поглибленим вивченням інформаційних технологій. Адреса школи: Київ, вул. Донця, 16. Телефон для довідок: (044) 497-20-55.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість × 6 =