454 маршрутка на Відрадному | Відрадний

454 маршрутка на Відрадному

454 маршрутка Київ

454 маршрутка Київ

Диво сталося: 25 січня 2017 року нарешті відновився 454 маршрут, що колись курсував між Борщагівкою і Вокзалом, проїжджаючи через проспект Відрадний. Тепер мешканці частини Відрадного, розташованої ближче до залізниці, зможуть знову без пересадок діставатися Солом’янки. Маршрут 454 маршрутки у Києві та усі деталі, які нам вдалося дізнатися, – у цій публікації.

454 маршрутка Київ маршрут

Цей маршрут зараз пролягає від вул. Генерала Потапова (Микільська Борщагівка) через проспект Відрадний, вулицю Гарматну, Гетьмана, Караваєві Дачі, площу Космонавтів, Севастопольську площу, Солом’янську площу на Південний Вокзал. Вартість проїзду у 454 маршрутці – 5 грн.

454 маршрутка Київ маршрут

454 маршрутка Київ маршрут

Який інтервал руху 454 маршрутки?

У перші дні роботи оновленого маршруту ці мікроавтобуси можна було побачити більш-менш стабільно: вони їздили приблизно раз на 15 хвилин. Такий самий інтервал називають і водії 454 маршрутки, коли їх розпитують пасажири. Але один з водіїв сказав нам, що на 454 маршруті працює 10 мікроавтобусів, що аж ніяк не сходиться з озвученим інтервалом.

Уявімо, що весь шлях маршруту займає 1 годину (хоча, насправді, менше, але запишемо буферний час на можливі затори). Якщо маршрут обслуговують справді 10 машин, то інтервал між ними має складати 6 хвилин, а не 15. Отож, виходить, о якщо на 454 маршруті є справді 10 мікроавтобусів, то половина з них просто відстоюються «про всяк випадок», а не возять пасажирів.

454 маршрутка: хто перевізник?

Одразу після свідчення кількох людей про «привид» 454 маршрутки на дорогах Києва, у Фейсбуку піднялася дискусія стосовно нелегальності маршруту. Хтось писав, що 454 маршрутки не було у переліку маршрутів, щодо обслуговування яких наприкінці минулого року проводили конкурс. Хтось зазначав, що є документ 2015 року, що скасовує цей маршрут, а от документу, який його знову відкриває, немає.

Тим не менше, у салонах деяких мікроавтобусів 454 маршруту (не у всіх) висить інформація про перевізника, що виглядає офіційною. Отож, перевізник 454 маршрутки у Києві – приватне підприємство «Універсал-Транс» (телефон (044) 332-08-13). Крім того, 26 січня (на другий день роботи оновленого маршруту) цей маршрут з’явився і на електронній мапі EasyWay. На жаль, автобуси 454 зараз не обладнані GPS, тому відслідкувати їхнє переміщення онлайн неможливо. Але можна хоча би побачити, за яким маршрутом їздять ці маршрутки.

454 маршрутка на Easyway

454 маршрутка на Easyway

Зате ці мікроавтобуси вже обладнані рекламою :) Тому перепрошуємо наших читачів за перше фото, але така вже реклама у салоні 454 маршрутки :)

А ви чекали на повернення 454 маршрутки? Як вважаєте, вона потрібна мешканцям Відрадного?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім − 4 =