27 тролейбус у Києві: зміни влітку 2016 | Відрадний

27 тролейбус у Києві: зміни влітку 2016

27 тролейбус на пр. Відрадному

27 тролейбус на пр. Відрадному

Багатьох із нас зміни маршруту 27 тролейбусу в Києві застали зненацька: якщо раніше він їздив з Петрівки через Шулявську до Київ-Волинського, то від кінця липня 2016 року перестав проїжджати цю станцію метро. Що сталося із маршрутом і яким транспортом можна скористатися замість 27 тролейбусу? Проста і зрозуміла інструкція від сайту vidradnyi.com!

Чому не їздить 27 тролейбус Київ?

Справа в тому, що на вулиці Вадима Гетьмана, яка тягнеться від Шулявської до Караваєвих дач, роблять ремонт – замінюють дорожнє полотно. Ремонт триватиме з 23 липня до 21 серпня 2016 року: за цей час поступово замінять різні ділянки цієї дороги.

Який тепер маршрут 27 тролейбусу?

Маршрутів тепер два: тролейбус 27А та 27К.

- Тролейбус 27К (короткий) їздить від Петрівки до вул. Дегтярівської (висаджує пасажирів під мостом перед тролейбусним депо) і далі їде праворуч на міст, щоб повернутися на Петрівку.

- Тролейбус 27А (додатковий) їздить від залізничної станції Київ-Волинський до вул. Борщагівської. Перед Індустріальним мостом він повертає праворуч і їде на вул. Вадима Гетьмана, а далі завертає на вул. Лєбєдєва-Кумача, щоб повернутися на Київ-Волинський.

Отож, без покриття 27 тролейбусом залишається шматок відстанню у 4,5 зупинки – від вул. Дегтярівської до зупинки за Індустріальним мостом.

Транспорт замість 27 тролейбусу

Якщо вам потрібно виїхати з Відрадного або приїхати у цей мікрорайон, краще скористайтеся транспортною мережею через бульвар Лепсе (14 та 15 трамваї, 14 маршрутка). Ну а якщо вам все ж потрібно на Шулявську, то до ваших послуг:

- 2 автобус. Інколи він виглядає, як автобус, а інколи – як маршрутка, але завжди це комунальний маршрут (тобто, квиток у ньому коштує 3 грн). Двійка їде з Шулявської (зупинка – на проспекті Перемоги під стінами заводу Більшовик, перед Шулявським мостом) до Борщагівки (вул. Булгакова). Маршрут довгий, зате майже уникає пробок на Гетьмана, які утворюються у години пік через ремонт дороги. Цей автобус від Шулявської виїжджає на вул. Вадима Гетьмана, але вже на Виборзькій завертає праворуч і починає їхати «по дворах» (= без пробок). Двійка їздить рідко і за розкладом. Наприклад, з кінцевої зупинки на Шулявці вона стартує о 7:08, 7:40, 8:24, 8:54, 9:36, 10:10, 11:25, 12:02, 12:39, 13:16, 13:55, 14:30, 15:15, 15:44, 16:58, 17:36, 18:14, 18:57, 19:33 та 20:10. Детальний графік маршруту з ключових зупинок можна побачити на сайті Київпастрансу: http://kpt.kiev.ua/information/passengers/timetable/?route=T0R39

- 201 маршрутка. Стартує від метро Шулявська (зупинка – на вул. Довженка), далі їде через пробки по вул. Гетьмана і повертає на Лєбєдєва-Кумача, щоб через Відрадний дістатися бульвару Кольцова. Коштує проїзд у 201 маршрутці 4 грн. Їздити в сторону Шулявки на цій маршрутці зараз дуже зручно: на ділянці від Індустріального провулку до Індустріального мосту зараз немає пробок, адже рух відкритий тільки для того транспорту, який виїжджає на Гетьмана з петлі Індустріального провулку (транспорт з Кардач пускають по інших смугах).

- 427 маршрутка. Їде від Палацу Спорту через Шулявську до кінця проспекту Відрадного. Проїзд у ній коштує 4 грн. Їхати з Відрадного на Шулявську у цій маршрутці зараз також зручно через відсутність пробок під Індустріальним мостом. Але якщо ви сядете у неї на Шулявці (зупинка – також на вул. Довженка), то будьте готові потрапити у тягнучку до Лєбєдєва-Кумача.

А як тепер їздите через Шулявську ви? Діліться своїми лайфхаками у коментарях, аби наші читачі дізналися, як ще можна замінити 27 тролейбус!

* Фото з сайту transphoto.ru, автор Shon

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − дев'ять =