27 тролейбус: маршрут тимчасово скорочено | Відрадний

27 тролейбус: маршрут тимчасово скорочено

Проспект Відрадний

Проспект Відрадний

Увага! Якщо ви читаєте цю публікацію влітку 2016 року, скоріше за все, вас цікавлять зміни маршруту 27 тролейбусу, описані тут: http://vidradnyi.com/27-trolejbus-u-kyjevi-zminy-vlitku-2016/

Якщо ви звикли користуватися тролейбусом №27 і доїжджати ним до залізничної станції Київ Волинський, ця інформація – для вас! Починаючи з 21 жовтня і до 5 листопада на частині маршруту цього громадського транспорту будуть проводити ремонт, відтак тролейбус їздитиме не до кінця.

Звичний маршрут 27-го тролейбусу: залізнична станція Київ Волинський – станція метро Петрівка, назад – станція метро Петрівка – залізнична станція Київ Волинський.

Скорочений маршрут 27 тролейбусу: проспект Відрадний (ДБК 3) – станція метро Петрівка, назад – станція метро Петрівка – проспект Відрадний (ДБК 3).

Тож після Кисневого заводу тролейбус розвертатиметься і їхатиме назад. Зміни маршруту тролейбусу діятимуть до 5 листопада через ремонт колій на залізничному переїзді через проспект Відрадний, який як раз розташований на відрізку від ДБК 3 до Київ Волинського. Комунальне підприємство Київпастранс перепрошує пасажирів за тимчасові незручності.

Чим можна під’їхати замість 27 тролейбусу? Якщо вам треба дістатися саме цієї залізничної станції, не засмучуйтеся: замість тролейбусу, туди можна під’їхати на автобусі №2 або на маршрутці №2К. До того ж, до станції Київ-Волинський їде маршрутка №408 з Академмістечка.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 − п'ять =