174 школу врятували від комах | Відрадний

174 школу врятували від комах

174 школа, двір

174 школа, двір

22 серпня біля 13:00 у двори між вулицями Героїв Севастополя і Михайла Донця заїхала пожежна машина без сирени. Очевидці налякалися: працівники КП «Відрадненське» вийшли зі свого приміщення, звичайні перехожі почали слідкувати, куди ж їдуть рятувальники. Завернувши у двір 174-ї школи і почавши ставити висотну драбину до стін навчального закладу, МНСники наробили ще більше паніки. «Що сталося? Сепаратисти?» – намагалися жартувати перехожі. Проте рятувальники не поспішали щось пояснювати.

Хтось з очевидців з гарним зором розгледів причину приїзду МНСників: на верхньому поверсі школи біля вікна висіло велике гніздо комах, розміром з два футбольні м’ячі. Рятувальники не розповіли нам, з ким вони приїхали боротися. Але очевидно, що ці комахи – оси чи шершні, адже вони несли загрозу для дітей, які скоро прийдуть на навчання.

Окрім пожежної машини, на місце приїхав ще й фургон рятувальників – цього разу, хімічна служба. Звідти вийшов рятувальник у жовтому костюмі, який покривав навіть голову МНСника. Він взяв до рук спеціальний прилад, заповнив його хімічним розчином і рушив до драбини. Потім скерував цей прилад на гніздо комах і почав обробляти його спецречовиною. При цьому, у навколишніх дворах стояв такий гул, ніби на подвір’ї школи бурять свердловину. Обробивши гніздо «хімією», рятувальник збив гніздо, звільнивши школу №174 від комашиної загрози.

Тепер новий навчальний рік у школярів цієї школи почнеться спокійно!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + = 9