14 маршрутка тримається на скотчі | Відрадний

14 маршрутка тримається на скотчі

14 машрутка Київ

14 машрутка Київ

На Відрадному стає все менше не лише маршрутів громадського транспорту, а й самих транспортних засобів у нормальному технічному стані. Маршрутка №14 (566), наприклад, взагалі тримається на скотчі! В одному з «Богданів» на цьому маршруті (номер 077-29КА) пасажирка помітила цікаву новацію й написала про це у зверненні на 1551.

«Добрий день! Звертаюся з приводу маршрутного автобусу номер 14 (566) з номерним знаком 077-29 КА, – написала скаржниця. – Я вже не вперше мала задоволення їхати у маршрутці з приклеєною скотчем боковою стінкою. Скотчем. Стінкою. Це, звісно, 80-й рівень винахідливості, але занадто вже небезпечний. До того ж, при їзді панель стукотить, приблизно як автоматна черга з фільмів про Арнольда Шварцнеггера (не хочу наводити паралелей з АТО)».

До всього, скаржниця виявилася працівницею ЗМІ та застосувала у своєму зверненні метод шантажу. «Неприємно думати, який сюжет найближчим часом ризикують видати в ефір мої колеги», – зазначила вона. До скарги були додані фотографії злощасної маршрутки, зроблені як зовні, так і всередині салону.

Скотч у маршрутці

Скотч у маршрутці

А ви бачили цю «тарантайку» на маршруті №14?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість × 3 =