Презентація для косметологів на Лепсе
Ми ж казали, що на Відрадному насправді вирує життя: у нашому мікрорайоні відбуваються цікаві зустрічі для спортсменів, мандрівників і тих, хто прагне навчитися надавати першу допомогу. Наступний анонс стосується косметології: 10 листопада о 10:00 на Лепсе, 4 (офіс 414) розпочнеться інформаційно-практичний семінар з плазмотерапії. Тут демонструватимуть препарати швейцарської компанії Regen Lab. Участь у заході – за попереднім записом.
«Запрошуємо вас на оглядову презентацію 10 листопада під назвою «Методика PRP ReGen®, Швейцарія в естетичній медицині. Особливості складу і введення філерів VARIODERM®, Німеччина». – кажуть організатори.
Під час заходу на вас чекають:
- Інформування про останні досягнення в області лікування проблем шкіри з використанням збагаченої тромбоцитами плазми компанії ReGen Lab®, Швейцарія;
- Застосування інноваційних філлерів на основі гіалуронової кислоти VARIODERM® виробництва компанії ADODERM, Німеччина.
На зустрічі буде демонстраційна частина, тому ви зможете побачити, як на практиці відбувається застосування препаратів.
Попередній запис обов’язковий! Для того, аби взяти участь у презентації, зареєструйтеся за телефонами: (097) 865-67-42, (050) 818-60-47.
До речі
Філлери на основі гіалуронової кислоти використовуються для низки омолоджувальних косметологічних процедур, наприклад, для біоревіталізації. Вони також допомагають коригувати рубцеві зміни шкіри, надавати додатковий об’єм губам і іншим зонам, що втратили форму: носо-губним складкам, вилицям, складкам губ і підборіддя, нососльозовим борознам.
Фото з сайту anandmedicalspa.com
(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.