Новорічна фотосесія у Києві на Шулявці!

Новорічна фотосесія Київ

Новорічна фотосесія Київ

Всім, всім, всім! :) Новий рік уже на носі, хоча це поки що не зовсім відчувається. Але саме зараз – час подумати про новорічні фотосесії, аби мати добірку чудових настроєвих фотографій до свята. Новорічні фото, як і тематичні телевізійні концерти, готують заздалегідь. Тому у вас є шанс вже найближчим часом записатися на фотосесію у Києві на Шулявці від фотографа Зєбєдє Шерфетдінової!

Фотостудія Шулявська

Фотостудія Шулявська

Де відбудуться новорічні фотосесії?

Фотостудія розташована на Шулявці, називається «Timestudio». Вона розміщена на вул. Довженка, 3 – у будівлі колишньої «Поліграфкниги», там, де й балет «My Way». Всередині фотостудія виглядає, як просторе приміщення з декількома різними фотозонами.

Там є і суто тематичний новорічний декор (червоно-білі шапочки, ялинки тощо), і затишні меблі, і цікаво прикрашені стіни. Наприклад, тло однієї фотозони виконане у вигляді побілених цеглин, іншої фотозони – у вигляді дерев’яних зрубів, ще іншої – у вигляді горизонтальних дерев’яних дощок. Замовивши фотосесію, ви зможете вибрати фотозони на свій смак, адже зимові фотосесії проводяться у всіх зонах студії.

Зимова фотосесія Київ

Зимова фотосесія Київ

Хто проводитиме фотозйомку?

Зєбєдє Шерфетдінова – київський фотограф, яка вдало компонує у кадрі фотореквізити, підкреслює ваш образ, створює чудові знімки. Час від часу попрацювати з фотомисткинею можна саме у «Timestudio» на Шулявці, тому для мешканців Відрадного це найоптимальніша «пара» фотографа і студії. Подивитися на готові фотороботи Зєбєдє Шерфетдінової можна на її сайті: photoze.com.ua

Коли відбуватимуться новорічні фотосесії у Києві?

Святові фотосесії заплановані на вихідні, хоча вільних місць залишилося не так вже і багато. Зараз можна записатися на 18 грудня (цілий день), 26 грудня (цілий день) та 27 грудня (тільки ранок).

Зйомка проводиться за попереднім записом у Фейсбуку: facebook.com/zephotographer

Вартість фотосесії – 900 грн за годину + оренда фотостудії 250 грн за годину. Від фотографа ви отримаєте 10 відретушованих фото + якісні первинні фото.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × = тридцять п'ять